מכתבי תודה

מכתבי תודה אלו, שנכתבו על ידי מגוון לקוחות "זכותי" מכל רחבי הארץ, ולאורך השנים מ-2008 ועד היום, מתעדים את ההערכה, המחמאות והאהבה שאנחנו מקבלים מן האנשים שלהם אנו נותנים שירות מכל הלב, עד הסוף, בלי פשרות.

 

המכתבים שפורסמו כאן הועלו באישורם המלא של כותביהם, ובשמם המלא.

 

"זכותי" גאה בכך שיש לה קבלות: הנה חלק קטן מהעבודה הקשה שעשינו במשך שנים פרושה כאן לפניכם.

 

סניפי "זכותי" פרוסים ברחבי הארץ: תל אביב (דרך השלום 1), חיפה (לב המפרץ) וירושלים (מגדל העיר) כדי לשרת אתכם. מוקד זכותי זמין לכם בטלפון *5520, בכל ימות השבוע.

עבור דנה ברגידה ועדן דוד

מכתב תודה

 

להלן תימלול המכתב, למתקשים בקריאת צילום המסמך:

 

19.6.16

לכבוד: חברת 'זכותי' / מנכ"ל חברה

'זכותי' ירושלים: הגברת דנה ברגידה, הגברת עדן דוד

 

מכתב תודה והוקרה

 

לפני כשנה וחצי, לאחר שאיבחנו אצל אישי מחלה קשה, הגעתי למשרדי 'זכותי' בירושלים בעצתו של הרופא המטפל.

תחילה התכחשנו לעובדה שיש מה לעשות בנושא הכספי, וגם לא בדיוק רצינו אותו. "כסף מר" "כסף רע" קראתי לו, מה גם שידעתי שאצטרך לעמוד מול מוסדות מדינה ובתקופה קשה זו של חולי זו היתה מטלה לא פשוטה ולא רצויה.

פגישה קצרה עם הגברת דנה ברגידה הבהירה לי שמדובר במקצוענית לשמה. היא היתה ברורה, מדויקת, אמינה. לא הבטיחה הרים וגבעות, אבל עמדה בכל אשר הציבה, לנו ולעצמה. ואכן כל זכויותינו מומשו וכובדו הלכה למעשה בשטח.

מאוחר יותר הצטרפה הגברת עדן מהמשרד בירושלים ושוב פנים יפות של משרד 'זכותי'. בזכות עדן ידעתי בכל שלב ושלב היכן עומדים הדברים, היתה היתה עמי בקשר טלפוני, ענתה בסבלנות אין קץ ובלב פתוח על כל שאלותיי / תהיותיי.

שתי הבנות הנ"ל הפכו לחברות לחיים. לעולם לא נשכח את המסירות, האיכפתיות והדאגה האמיתית שהיתה שם. אני רוצה שתדעו שבזכות הכספים שהגיעו נעשו רק דברים טובים.

כל הטוב הזה נגע במעגלים נרחבים של אנשים וקהילות.

וככה דנה ועדן, יקרות שלנו, חוץ למעשות עבודה מצוינת, אתן שותפות למצוות שנעשו. שתמיד תהיו בצד הזה של המתרס, הנותן והעוזר, חד וחלק בלעדיכן זה לא היה קורה.

 

בתודה ואהבה,

(שם הלקוח לא פורסם, בהתאם לבקשתו. השם המלא כמובן שמור אצלנו)