מכתבי תודה

מכתבי תודה אלו, שנכתבו על ידי מגוון לקוחות "זכותי" מכל רחבי הארץ, ולאורך השנים מ-2008 ועד היום, מתעדים את ההערכה, המחמאות והאהבה שאנחנו מקבלים מן האנשים שלהם אנו נותנים שירות מכל הלב, עד הסוף, בלי פשרות.

 

המכתבים שפורסמו כאן הועלו באישורם המלא של כותביהם, ובשמם המלא.

 

"זכותי" גאה בכך שיש לה קבלות: הנה חלק קטן מהעבודה הקשה שעשינו במשך שנים פרושה כאן לפניכם.

 

סניפי "זכותי" פרוסים ברחבי הארץ: תל אביב (דרך השלום 1), חיפה (לב המפרץ) וירושלים (מגדל העיר) כדי לשרת אתכם. מוקד זכותי זמין לכם בטלפון *5520, בכל ימות השבוע.

דינה כהן

מכתב תודה

 

=================

תמלול המכתב

20/10/14


רוית היקרה!
לפני כחודשיים הגעתי אלייך לפגישת ייעוץ: נסערת, מודאגת, מתוסכלת ועייפה כבר מכל מה שנקרא 'המוסד לביטוח לאומי' ואת בשקט ובשלווה שלך חייכת אליי והתחלת לקרוא את כל התיק הרפואי שלי.


שאלת שאלות, בדקת, ראית, עיינת ושוב הסתכלת ואמרת בתיק שלך יש 99 אחוזי הצלחה. ואני הנהנתי ולא האמנתי כי אחרי מלחמת התשה של 8 שנים לבד מול הביטוח הלאומי כבר לא האמנתי בכלום אבל אמרתי מה יש לי להפסיד.


היום הגיע ואת התקשרת ואמרת לי יש ועדה בבית לוינשטיין. עוד 'ועדה'. וככה פחות מ-30 יום הודעת לי שיש לי 100 אחוזי נכות לצמיתות.


ואני לא האמנתי למשמע אוזניי ושוב אני שואלת את בטוחה? ואת בקולך השקט והרגוע אמרת לי כן זהו נגמר.


אני רוצה להודות לך מעמקי ליבי על היחס החם התומך והרגוע. על כל מה שעשית למעני ממש באופן אישי דאגת לכל דבר.
המשיכי בעבודת הקודש שאת עושה למען אנשים שכבר מיואשים וכבר לא מאמינים. את פשוט מדהימה! ככה בין רגע הפכת את חיי וקיבלתי את המגיע לי בזכות ולא בחסד!

תודה רבה
כהן דינה