זכויות רפואיות

שיתוק מוחין - המחלה והפיצוי

שיתוק מוחין, בעת הלידה או לאחריה, היא נכות לכל דבר ועניין. היא פוגעת ב-2 מתוך 1,000 לידות. ילד פגוע שיתוק מוחין (CP) הוא ילד נכה, שמגיעה לו גמלה מיוחדת. 

 

מלבד גמלה זו, לילדים נפגעי שיתוק מוחין מגיעים פיצויים רבים ומגוונים, בהתאם לחומרת המקרה. אם ילדכם סובל מליקויים בתפקוד המוטורי, או משיתוקים כגון מונופלגיה, דיפלגיה, המיפלגיה, טריפלגיה, טטרפלגיה / קוודריפלגיה - פנו אלינו כדי שנסייע לכם לממש את כל זכויותיכם הרפואוית. 

 

מה מגיע לנפגעי שיתוק מוחין?
צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך, הסובל מליקויים מוטוריים יקבל גמלת ילד נכה. אם צריך, נסייע לך בתהליך הערעור על החלטות הביטוח הלאומי, אם המוסד דחה את בקשתך לגמלה.

 

לילד שלך אולי מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, גמלה מיוחדת, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים - ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך טרם קיבלה. 


הורים רבים בישראל שילדיהם הם פגועי שיתוק מוחין (Cerebral Palsy), לא תמיד רוצים להתעמת עם הבירוקרטיה הישראלית. דרושים נסיון ונחישות כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את הכסף המגיע לך.

 

הנסיון והנחישות שלנו בנושא נכויות ילדים בכלל ושיתוק מוחין בפרט, יסייעו לילד שלך לקבל את הפיצוי הכספי וההטבות שבאמת מגיעים לו.

צרו קשר דרך אתר זכותי או התקשרו עכשיו 5520* לתיאום פגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות!