זכויות רפואיות

טיניטוס - המחלה והפיצוי

לפחות 1 מכל 10 מבוגרים סובל במהלך חייו מ"טיניטוס" (Tinnitus) - צליל באוזניים שאינו קיים במציאות. הצליל יכול להיות צפצוף, צלצול, זמזום, קליקים, צרצור וכדומה. בעברית נקראת התופעה "טינטון". הצלילים המטרידים יכולים לגרום לדיכאון ולהפרעות שינה קשות, אך גם טנטון מתון משבש את איכות חייו של הנפגע.

 

טנטון מתמשך (כרוני) יכול לנבוע מירידה בשמיעה וממחלות שונות, אך גם בעקבות חשיפה לרעש במקום העבודה. אנשים רבים העובדים במקומות רועשים, סובלים מטנטון כרוני. גם חשיפה זמנית לרעש חזק, כגון פיצוץ, עלולה לגרום למצב של טיניטוס מתמשך.

 

האם מגיע לי כסף בגלל טנטונים באוזניים?
התשובה ברוב המקרים היא כן - אם הטנטון קשור לעבודה שלך. "זכותי" מסייעת כבר מספר שנים לנפגעי שמיעה וראייה רבים, ולכן מכירה היטב את תופעת ה"צפצופים באוזניים", כמו גם את נושא ההתחרשות כמחלת מקצוע. עזרנו לאנשים רבים שנפגעה שמיעתם לפעול כדי לקבל פיצוי כספי הולם, על התופעה שפגעה קשות באיכות חייהם.


בין אם הנך עובד במקום עבודה שיש בו רעש רצוף או משתנה, ובין אם מדובר ברעש זניח או רעש של 100 דציבל לכמה דקות - רעש מזיק שווה הרבה כסף לנפגעים רבים בכל הארץ. גם הנך עובר טיפולים רפואיים בגלל טנטונים, עדיין מאוד כדאי לברר אם מגיע לך פיצוי כספי נכבד.


צרו קשר דרך אתר "זכותי" או התקשרו עכשיו 5520* לתיאום פגישה ראשונית חינם וללא  כל התחייבות.