זכויות רפואיות

אוטיזם - המחלה והפיצוי

זה אפשרי לקבל גמלת ילד נכה בגין ליקויים על רצף האוטיזם, כגון הפרעת PDD NOS. שמה הלועזי המלא של ההפרעה: Pervasive Developmental Disorder, not otherwise specified. אנו מודעים לכך שהמוסד לביטוח לאומי הערים קשיים רבים בדרכם של הורים, שניסו לקבל גמלת ילד נכה על רקע אוטיזם ו-PDD. אך המצב מאז השתנה, והיום ניתן להילחם בבירוקרטיה ולקבל פיצוי.

 

 

ביולי 2009 ניתן פסק דין סופי בבג"צ 7879/06 בו נקבע כי ילדים הסובלים מליקויי הרצף האוטיסטי, הינם ילדים במצב פסיכיאטרי-התנהגותי דומה לאוטיזם. ילדים אלו סובלים מהפרעה התפתחותית מסוג PDD, או ASD, לרבות הליקויים המכונים PDD NOS ותסמונת אספרגר. לילד שלך מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, גמלה מיוחדת, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים - ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל לא טיפלה בהן. השירות שלנו אינו משפטי, אך יעיל ואפקטיבי.

 

 

 מה מגיע להורים ולילד?
צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך, הסובל מליקוי על רצף האוטיזם (PDD, ASD או אספרגר) יקבל גמלת ילד נכה. אם צריך, נסייע לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

 

 

לילד שלך אולי מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, גמלה מיוחדת, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים - וייתכן שגם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן. הנסיון שלנו בסיוע להורים עם ילדים הסובלים מליקויים כמו אוטיזם ו-PDD יאפשרו לילד שלך לקבל את הפיצוי שבאמת מגיע לו.

 

 

צרו קשר דרך האתר או התקשרו עכשיו 5520* לתיאום פגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות.